Jesienny konkurs! Oraz dodatkowe rabaty! – Good Look

Jesienny konkurs! Oraz dodatkowe rabaty!

Weź udział w konkursie i wygraj jedno z trzech zaproszeń na zabiegi!

Wystarczy, że pod konkursowym postem na facebookowym fanpage’u napiszesz co kojarzy Ci się z jesienią i weźmiesz udział w losowaniu jednego z trzech zaproszeń na zabieg pielęgnacyjny twarzy lub ciała. Konkurs trwa do 21.11.2016.
Kliknij i przejdź do postu konkursowego!
jesiennykonkurs-1

Równocześnie zapraszam do skorzystania z nowego Złotego Zabiegu Odmładzającego w promocyjnej cenie 149 zł zamiast 220 zł! Spróbuj siedmiu kroków do nawilżonej, jędrnej świetlistej skóry. Zabieg rozpoczyna się demakijażem, następnie wykonywany jest odświeżający peeling, który ułatwia przenikanie substancji aktywnych dostarczanych poprzez infuzję tlenową. Masaż anti-ageing odpręża i relaksuje mięśnie mimiczne, a użyte do masażu płatki 24 karatowego złota wnikają w głąb skóry, pobudzając proces tworzenia kolagenu. Efekt potęguje aktywna maska napinająca, a na zakończenie aplikowany jest krem potęgujący działanie stosowanych wcześniej produktów.

Ujędrnienie skóry
Zabieg Odmładzający

Jeśli zależy Ci na szybkim zabiegu i silnych efektach skorzystaj z kwasów (peelingów chemicznych) ze zniżką 20%! Pozbądź się trądziku, oczyść skórę, osiągnij efekt liftingu lub odświeżenia już w kilkanaście minut!
W zależności od użytych kwasów można osiągnąć różne efekty. Aby jak najlepiej odpowiadać indywidualnym potrzebom skóry poszczególne kwasy miesza się ze sobą, w celu przeciwdziałania kilku problemom równocześnie.
Peeling kwasowy
Oczyszczanie twarzy

Rabaty obowiązują do 23.11.2016.

Zapisz się już teraz pod numerem telefonu 515-523-482