Siłownia dla leniwych - odchudzanie w gabinecie kosmetycznym – Good Look

Siłownia dla leniwych – odchudzanie w gabinecie kosmetycznym

Idealna sylwetka bez wyrzeczeń w kilka dni? Niestety ale to niemożliwe. Na szczęście wystarczy odrobina chęci i bez problemu osiągniesz wymarzony wygląd.

Elektrostymulacja, czyli siłownia dla leniwych

Płaski brzuch, brak nadmiernego „tłuszczyku” i smukła sylwetka to marzenie każdego. Można to osiągnąć poprzez regularne i ciężkie ćwiczenia, systematyczną dietę i rezygnację z wielu wygód.

… ale można też znacznie skrócić drogę do osiągnięcia pięknego i zadbanego ciała. A wszystko dzięki elektrostymulacji. Przy pomocy prądu poszczególne partie mięśni ulegają mimowolnemu skurczowi – tak samy jak przy ćwiczeniach fizycznych, ale bez efektu przemęczenia.

Modelowanie sylwetki kosmetyczka Ursus
Odchudzanie kosmetyczka Ursus

Mogłoby się wydawać, że taka bierna gimnastyka nie przynosi rezultatów. Otóż wręcz odwrotnie – dwudziestominutowa sesja elektrostymulacji odpowiada dwóm godzinom spędzonym na siłowni.

W efekcie elektrostymulacja zwiększa aktywność metaboliczną organizmu – a tym samym intensywniej spalana jest tkanka tłuszczowa. Mięśnie stają się silniejsze i większe, a dodatkowo cellulit ulega redukcji. Same plusy :).

Niestety, ale zabieg nie przyniesie rezultatów bez drobnej interwencji z naszej strony. Wystarczy odpowiednie odżywianie (absolutnie nie chodzi o jedzenie tylko sałaty, branie drogich suplementów czy gotowa dieta na dowóz) i lekkie zwiększenie aktywności fizycznej. Ale nie martw się. O tym dowiesz się wszystkiego w Good Look!

Przyjdź na darmową konsultację kosmetyczną do naszego gabinetu, a dowiesz się wszystkiego o modelowaniu sylwetki.
Odchudzanie nigdy nie było prostsze!