Dermapen – Good Look

Kosmetologia i medycyna estetyczna

Dermapen

Dermapen, czyli mezoterapia mikroigłowa

Derma pen to niewielkie urządzenie, które zaopatrzone jest w głowicę z jednorazowymi i sterylnymi igłami. W ciągu minuty wykonuje kilka tysięcy niewielkich nakłuć do głębokości nawet 2,5 mm. Dzięki tym perforacjom skóra jest silnie stymulowana do pracy, a dodatkowo kilkaset razy lepiej absorbuje związki aktywne, dzięki czemu jest mniej inwazyjną alternatywą dla mezoterapii igłowej.

Jak wygląda zabieg z dermapenem?

Po oczyszczeniu skóra jest znieczulana przy pomocy kremu z lidokainą. Po upływie około 20 minut znieczulenie jest zmywane, a skóra dezynfekowana. Następnie dobierając odpowiednia długość igieł perforuje się skórę. Na zakończenie nakładany jest odpowiednio dobrany preparat ze składnikami aktywnymi, a następnie krem zabezpieczający skórę. Po zabiegu występuje zaczerwienienie, a także wrażliwość skóry, objawy te ustępują po kilku godzinach.

Nie masz pewności, czy zabieg Dermapen jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas, lub przyjdź do naszego gabinetu kosmetycznego na Ursusie na darmową konsultację.

Rezultaty:

Już chwilę po zabiegu skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Zmarszczki spłycają się, a blizny i rozstępy ulegają redukcji. Pory skóry zwężają się, cera jest wygładzona i świeża.
Dermapen stosowany na owłosioną skórę głowy – wspomaga porost włosów, zapobiega ich wypadaniu i łysieniu.

Wskazania:

– Utrata jędrności skóry
– Zmarszczki i bruzdy
– Rozstępy i blizny
– Wstępna faza łysienia, utrata włosów
– Potrzeba odświeżenia i dotlenienia skóry

Przeciwwskazania:

– Problemy z krzepliwością krwi
– Choroby autoimmunologiczne
– Infekcje, opryszczka
– Alergia na znieczulenie
– Nieuregulowana cukrzyca
– Terapia izotretynoiną