Dermaroller – Good Look

Kosmetologia i medycyna estetyczna

Dermaroller

Dermoroller (mezoterapia mikroigłowa)

Zabieg z głowicą wielokrotnego użytku (ale przeznaczonądla jednego klienta!), która posiada blisko 200 cienkich igiełek o długości od 0,25 do 1,5 mm. Delikatne nakłucia sprawiają, że skóra jest intensywnie stymulowana do regeneracji, a także składniki aktywne, które na nią nałożymy działają kilkaset razy mocniej.

Dermo roller można wykonywać nawet w przypadku cer bardzo wrażliwych.

Jak wygląda zabieg z dermorolerem?

Przed rozpoczęciem zabiegu ustalane są oczekiwania i możliwe rezultaty, a następnie dobierany jest odpowiedni rodzaj rollera. Na obszar zabiegu nakładane jest znieczulenie w kremie (oczywiście po uprzednim zmyciu makijażu jeśli jest taka potrzeba). Po upływie 15-20 minut krem znieczulający jest zmywany, a skóra dezynfekowana. Przy użyciu rollera wykonuje się mikro-nakłucia. Dzięki nałożeniu znieczulenia zabieg jest niemal nieodczuwalny. Na skórę nakładane jest odpowiednio dobrane do typu i potrzeb skóry sterylne serum. W razie potrzeby aplikowana jest maska łagodząca. Na zakończenie zabiegu wmasowywany jest krem zabezpieczający skórę.

Zabieg dermarollerem powinno wykonywać się w serii 3-10 zabiegów (zwykle wystarczy 5) w odstępach 14dniowych.

Rezultaty

Pierwsze efekty widoczne są już po upływie kilkunastu godzin. Skóra jest wyraźnie bardziej napięta, a zmarszczki spłycone. Po serii zabiegów efekt anti-ageing jest o wiele wyraźniejszy – lifting i odmłodzenie skóry utrzymują się przez długi czas. Roller stosowany na skórę ciała pozwala pozbyć się cellulitu a także nadmiaru skóry po utracie wagi. Idealnie sprawdza się w przypadku blizn i rozstępów, nadając im wygląd zdrowej skóry.

Wskazania:

– Brak jędrności skóry
– Zmarszczki
– Blizny i rozstępy
– Cellulit

Przeciwwskazania:

– Nieuregulowana cukrzyca
– Aktywne choroby autoimmunologiczne
– Problemy z krzepnięciem krwi, hemofilia
– Aktywne infekcje, gorączka
– Ciąża i karmienie piersią
– Skłonność do powstawania bliznowców
– Terapia retinoidami (nawet do roku po zakończeniu)
– Aktywne nowotwory, terapia przeciwnowotworowa (do roku po zakończeniu leczenia)

Lifting i zagęszczenie skóry
Dermoroller, mezoterapia mikroigłowa