Mezoterapia igłowa – Good Look

Kosmetologia i medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

Cudowny zabieg kosmetologii estetycznej. Przy pomocy niewielkich iniekcji można osiągnąć dowolny efekt pielęgnacyjny: nawilża odwodnioną skórę, redukuje przebarwienia, spłyca zmarszczki, ujędrnia, wyszczupla, działa antycellulitowo… Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak przebiega zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg rozpoczyna się konsultacją podczas której ustalamy oczekiwania pacjenta, a także dobierany jest zestaw składników aktywnych, które będą dostarczane wgłąb skóry. Następnie w zależności od obszaru, którego dotyczyć będzie zabieg nakłada się znieczulenie (w niektórych przypadkach jest to pomijane). Po około 15 minutach krem znieczulający jest zmywany, a skóra jest dezynfekowana. Teraz następuje główna część zabiegu – mezoterapia. Przy pomocy bardzo drobnej igły bezpośrednio do skóry lub tkanki podskórnej podawany jest sterylny i bezpieczny koktajl substancji aktywnych. Iniekcja jest nieprzyjemna, ale nie powoduje bólu. Po zabiegu skóra może być lekko opuchnięta i wrażliwa, ale jest to właściwa reakcja po zabiegu.

Rezultaty:

W zależności od użytych preparatów i potrzeb skóry można osiągnąć różne efekty. Możliwe jest odżywienie i nawilżenie skóry, poprawa jej jędrności i widoczne spłycenie zmarszczek. Podawanie substancji rozjaśniających skutkuje wyrównaniem kolorytu skóry, zmniejszeniem przebarwień aż do całkowitego ich zaniku. Odpowiedni dobór koktajli do iniekcji poprawia kondycję skóry, normalizuje ją a nawet niweluje trądzik.
Mezoterapia wykonywana na ciało pozwala ujędrnić mało elastyczną skórę pozostałą po gwałtownej utracie wagi. Substancje aktywne podawane do tkanki podskórnej (tkanki tłuszczowej) redukują nadmiar zlokalizowanej otyłości a także zmniejsza cellulit.

Wskazania:

– Utrata jędrności i elastyczności skóry
– Zmarszczki i bruzdy
– Zasinienia i obrzęki pod oczami
– Przebarwienia
– Trądzik, łojotok
– Cellulit
– Nadmiar tkanki tłuszczowej

Przeciwwskazania:

– Choroby autoimmunologiczne
– Skłonność do powstawania bliznowców
– Nieuregulowana cukrzyca
– Aktywne infekcje, gorączka
– Aktywne nowotwory lub okres do roku po zakończonej terapii
– Ciąża i laktacja
– Terapia izotretynoiną i okres do 9 miesięcy po zakończeniu terapii
– Alergia na składniki preparatów

Mezoterapia igłowa Ursus
Mezoterapia igłowa Ursus